Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Aktualności
klasy 4-8

22 czerwca 2018

Kolejny rok szkolny już za nami. Ostatni dzień upłynął na wręczaniu świadectw, nagród i stypendiów. Były łzy wzruszenia, bo z niektórymi uczniami i nauczycielami żegnaliśmy się niestety na zawsze, były kwiaty dla pedagogów w podziękowaniu za roczną pracę, ale także słodkości dla uczniów.
To będą długie wakacje, bo spotykamy się dopiero 3 września. Zatem, udanych, bezpiecznych, wakacji!
Więcej

20 czerwca 2018

Uczennica naszej szkoły Julianna Osada-Jabłońska (kl. 3 gimnazjum) zdobyła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Wędrówki szlakiem wartości, który jest organizowany pod patronatem: Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Prezydenta Miasta Wrocławia, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Księdza Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.
Konkurs odbył się w 23 maja w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. To nie jedyny sukces, bowiem Karolina Wojciechowska (klasa 2 gimnazjum) wywalczyła w kategorii poezja śpiewana II miejsce, a tydzień wcześniej, w konkursie dla szkół podstawowych, Irenka Pluta z klasy 4 otrzymała wyróżnienie w recytacji prozy.
W Jury Konkursu dla gimnazjalistów zasiadał m. in. Jerzy Skoczylas (polski satyryk, członek Kabaretu Elita, polityk samorządowy) i Roberto Skolmowski (polski reżyser teatralny, dyrektor naczelny i artystyczny Wrocławskiego Teatru Lalek, dyrektor Opery i Filharmonii Podlaskiej).
Serdecznie gratulujemy sukcesów!13 czerwca 2018

6 czerwca odbyła się Gala Zdolnego Ucznia, podczas której rozdane zostały dyplomy, nagrody i podziękowania dla najbardziej wyróżniających się uczniów z całej szkoły.
Więcej

02 czerwca 2018

Miło nam poinformować, iż w konkursie języka angielskiego Easy English najwięcej punktów zdobyli:

klasy IV:
1. Klaudia Ciołek z 4A - 27 p.
2. Justyna Chrzęstek z 4A - 26 p.
3. Natalia Morawska z 4A - 24 p.

klasy V:
1. Iga Olszewska z 5A - 26 p.
2. Wiktoria Szkoła z 5A - 22 p.
3. Zofia Pawluk z 5A - 21 p.

Gratulujemy!28 maja 2018

Dziś odbyły się Gminne Zawody w Trójboju Lekkoatletycznym. 10 osobowe reprezentacje klas trzecich i czwartych walczyły o awans do zawodów powiatowych. Uczniowie rywalizowali w trzech konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.
Więcej26 maja 2018

Miło nam poinformować, że w konkursie języka angielskiego The Big Challenge najlepsi okazali się:

Level 4 - klasy gimnazjalne:
1. Martyna Skiba z 3D
2. Oliwia Bieniek z 2A
3. Marcelina Żeligowska z 2C

Level 3 - klasa VII:
1. Magdalena Pluta
2. Eryk Maleska
3. Maciej Rząca

Level 2 - klasa VI:
1. Dorota Pluta
2. Matylda Miazek
3. Karol Turkiewicz

Gratulujemy!21 maja 2018

11 maja uczestniczyliśmy w V Gminnym Konkursie Piosenki Zostań Gwiazdą, organizowanym co roku przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich. Konkurs popularyzuje polską piosenkę i promuje młodych wykonawców.
Zwyciężczynią w kategorii: soliści, wiek 10-13 lat okazała się Kornelia Geremesz z klasy 4B, która Różową piosenką podbiła serca jurorów. Karolina Wojciechowska z klasy 2D gimnazjum zajęła drugie miejsce w kategorii: soliści, wiek 14-16 lat. Zaśpiewała ona piosenkę Natalii Kukulskiej pt. Dłoń. Wyróżnienie w tej samej kategorii otrzymała Iga Kałuża z klasy 3C gimnazjum klimatycznie wykonując utwór Ostatni z repertuaru Edyty Bartosiewicz.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!17 maja 2018

Martyna Małecka z klasy 5 zajęła I miejsce w konkursie wiedzy organizowanym przez ZOO we Wrocławiu w ramach kampanii pt. "Milczące lasy - Kampania na rzecz ptaków śpiewających Azji 2018/2019".
Więcej

13 maja 2018

Pod koniec kwietnia, w hotelu Wodnik we Wrocławiu, odbyły się wojewódzkie eliminacje 41 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W konkursie wzięli udział uczniowie z powiatów województwa dolnośląskiego.
Miło nam poinformować, że Martyna Małecka z klasy 5 zajęła I miejsce i będzie reprezentować województwo dolnośląskie na finale centralnym w dniach 1-3 czerwca w Świdwinie (woj. zachodniopomorskie).
Gratulujemy!
24 kwietnia 2018

23 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie głównych nagród w konkursie plastyczno-literackim pn. Partnerstwo Gmin. Organizatorem konkursu był Burmistrz Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie.
Uczniowie z naszej szkoły zajęli następujące miejsca:
Część literacka:
I miejsce: Martyna Małecka, kl. 5,
III miejsce: Iga Olszewska, kl. 5 i Justyna Chrzęstek, kl. 4,
Część plastyczna:
I miejsce: Lilianna Wychowaniec, kl. III (gimnazjum)17 kwietnia 2018

W czwartek 5 kwietnia odbył się w hali widowiskowo-sportowej turniej piłki ręcznej "Handballowa czwórka", w którym wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z naszej gminy.
Więcej

14 kwietnia 2018

12 kwietnia w hali GOKiS odbył się Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt. Po zaciętych i pełnych emocji pojedynkach wygrała pierwsza drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w składzie Martyna Małecka i Natalia Morawska pokonując w finale pierwszy zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1. Trzecie miejsce zajęła para: Anna Malesza i Irena Pluta grające jako drugi zespół Szkoły Podstawowej nr 2.
Więcej

11 kwietnia 2018

Uczniowie klas VII z terenu powiatu wrocławskiego rywalizowali w finale I Konkursu Wiedzy o Powiecie Wrocławskim, który odbył się w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu.
Drużyna z naszej szkoły (Eryk Maleska, Elżbieta Malesza i Magdalena Pluta) wykazała się dużą wiedzą na temat powiatu i zajęła I miejsce.
Więcej

06 kwietnia 2018

Klasy 4-7 szkoły podstawowej napiszą diagnozy z j. polskiego, matematyki oraz języka obcego w dniach 18-20 kwietnia.28 marca 2018

W Starostwie Powiatowym we Wrocławiu odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. "Młodzież zapobiega pożarom".
Organizatorem Turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej we Wrocławiu, współorganizatorem turnieju Starostwo Powiatowe we Wrocławiu oraz Komenda Miejska PSP we Wrocławiu.
W I części uczestnicy turnieju pisali test, którego wyniki uprawniały pięć najlepszych osób z każdej grupy wiekowej do przejścia do II części, podczas której zawodnicy odpowiadali na pytania zadawane przez członków komisji powołanej przez Komendanta Miejskiego PSP we Wrocławiu. Miło nam poinformować, że Martyna Małecka z klasy 5A zdobyła I miejsce w kategorii klas IV – VI i będzie reprezentować powiat wrocławski w eliminacjach wojewódzkich. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

26 marca 2018

   Irena Pluta z klasy 4A zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii recytacja, natomiast Kornelia Geremesz z klasy 4B otrzymała wyróżnienie w kategorii poezja śpiewana. Konkurs odbył się 23 marca w Szkole Podstawowej w Gniechowicach. Irenka teraz przygotowuje się do etapu powiatowego, który odbędzie się 14 kwietnia we Wrocławiu.
Gratulujemy i trzymamy kciuki!19 marca 2018

Miło nam poinformować, iż 13 uczniów naszej szkoły oraz dwóch dorosłych zakwalifikowało się do finału II Memoriału Urszuli Marciniak (Mistrzostw Dolnego Śląska w łamigłówkach). W kategorii klas 4-6 naszą szkołę reprezentować będą:
Martyna Małecka z 5A
Dorota Pluta z 6A

Finał wojewódzki odbędzie się 24 marca w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego.
Gratulujemy!18 marca 2018

Na początku marca odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".
Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą z zakresu tematyki konkursu.
II miejsce – Martyna Małecka (awans do etapu powiatowego)
III miejsce – Iga Olszewska
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Więcej

26 lutego 2018

W pewien zimny lutowy wtorek Szkoła Podstawowa nr 2 gościła w swoich progach przyszłych przedszkolaków i uczniów klas pierwszych wraz z opiekunami. Goście mieli okazję spotkać się z panią Dyrektor Marią Szul, poznać nauczycieli, wejść do klas oraz wziąć udział w wielu zabawach i atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich.
Więcej

18 lutego 2018

13 lutego odbył się szkolny etap Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.

W kategorii klas 4-6 najlepsi okazali się:
Iga Olszewska z 5A
Kornel Pokrzywka z 4B
Martyna Małecka z 5A
Hanna Misiak z 6A

Gratulujemy!13 lutego 2018

6 lutego klasy 1A i 1B oraz dziewczynki z klas 4 odwiedziły Dom Pomocy Społecznej w Borzygniewie. Dzieci zaprezentowały podopiecznym Domu wiersze z okazji Dnia Babci i Dziadka przeplecione kolędami oraz piosenkami o Babci i Dziadku.
Po montażu słowno-muzycznym pierwszaki oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej wspólnie uczestniczyli w terapii zajęciowej, podczas której wykonano papierowe kwiatuszki oraz kalendarze.

05 lutego 2018

Komisja Stypendialna zdecydowała, że średnia ocen potrzebna do uzyskania stypendium naukowego za I półrocze roku szkolnego 2017/2018 wynosi minimum 5,14.26 stycznia 2018

W najbliższy wtorek, 30 stycznia, odbędzie się zebranie z rodzicami.15 stycznia 2018

11 stycznia 2018 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Gminnych Zawodach w Minisiatkówce Dziewcząt, gdzie zajęła 4 miejsce.
Zawody odbyły się w Gniechowicach i były częścią cyklu Dolnośląskich Igrzysk Dzieci organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk.
Więcej

12 stycznia 2018

UWAGA!
Od 29 stycznia obowiązywać będzie nowy plan lekcji.
W związku z tym zmianie ulegną terminy zajęć pozalekcyjnych (szczegóły zostaną podane niebawem).05 stycznia 2018

W połowie grudnia odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Przeprowadzony został na 4 poziomach – dla klas 4, 5, 6 oraz 7 wraz z oddziałami gimnazjalnymi.
Wyniki konkursu można znaleźć tutaj.22 grudnia 2017

W przedświąteczny piątek w szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Uczniowie oddziałów wczesnoszkolnych, klas IV-VI oraz klas gimnazjalnych wzięli udział w jasełkach bożonarodzeniowych. Dzieci oraz młodzież pod czujnym okiem księdza Grzegorza Kaczybury, księdza Adama Stefana i pani katechetki Joanny Geremesz wprowadzili nas w świąteczny klimat. Uroczystość uświetnił szkolny zespół muzyczny pod batutą pani Małgorzaty Dragon.

18 grudnia 2017

Zespół wokalno-instrumentalny Dragon Team wziął udział w eliminacjach do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika, które miały miejsce we wrocławskim Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Duboisa.
Uczennice pięknie wykonały trzy kolędy: Gdy śliczna Panna, Gore gwiazda Jezusowi oraz trzynastowieczny hymn katolicki na okres Bożego Narodzenia pt. Adeste Fideles, czyli Przybądźcie wierni.

06 grudnia 2017

Samorząd Uczniowski ze Szkolnym Kołem Wolontariatu w przebraniu mikołajkowym wybrał się na ulice miasta, by mieszkańcom nieść radość, składać życzenia świąteczne i częstować cukierkami.
Ekipa św. Mikołaja odwiedziła m.in.: Targowisko miejskie, Rynek, Bank Spółdzielczy, Burmistrza, komisariat Policji. Wszędzie witana była z życzliwością i uśmiechem. Jak widać, nie tylko we Wrocławiu 6 grudnia można spotkać Mikołajów W szkole natomiast w klasach młodszych pojawił się św. Mikołaj.

30 listopada 2017

Dzisiaj na długiej przerwie Samorząd Uczniowski wraz z samorządami klasowymi zorganizował zabawę z wróżbami andrzejkowymi. Przedstawiciele klas przy swoich stolikach przepowiadali przyszłość. Za wróżby trzeba było zapłacić grosikami, które zostaną przeznaczone na Górę Grosza.
Jak widać na zdjęciach, chętnych do wróżb nie brakowało, tworzyły się nawet kolejki :) Tradycji stało się zadość i udało się nam połączyć przyjemne z pożytecznym.

26 listopada 2017

21 listopada odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu Futbolowe Lekcje Wychowania Fizycznego z Jaguars Kąty Wrocławskie! Uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich mieli możliwość wziąć udział w treningu futbolu amerykańskiego wraz zawodnikami i trenerami zespołu Jaguars.
Więcej

22 listopada 2017

27 października 2017r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich odbył się uroczysty Apel z okazji XVII Dnia Papieskiego, którego koordynatorami byli księża Grzegorz Kaczybura i Adam Stefan. Uroczystość była poświęcona Karolowi Wojtyle, jedynemu Polakowi, który został następcą świętego Piotra w Rzymie.
Więcej21 listopada 2017

Dzisiaj radośnie obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu przygotowali atrakcje - malowanie twarzy z samego rana, rozdawanie radosnych i kolorowych kotylionów, długą przerwę z tańcem, zdjęcia w życzliwym monidle. Każdy, kto chciał przyłączyć się do zabawy, mógł dzisiaj przyjść ubrany w kolorową bluzkę/koszulkę/bluzę. Powstała również energetyczna gazetka z życzliwymi, serdecznymi, uśmiechniętymi obrazkami i hasłami promującymi dobro.
Bądź życzliwy w swej naturze, bo życzliwi żyją dłużej!.

11 listopada 2017

Świętowaliśmy odzyskanie niepodległości na kilka sposobów - klasy dekorowały tablice korkowe przy swoich salach albo drzwi do sal, SU rozdawał wąsy w ramach Akcji Wąsy Piłsudskiego, został przygotowany apel, chór szkolny śpiewał patriotyczne pieśni i wszyscy uczniowie ubrali się galowo.

10 listopada 2017

W przeddzień obchodów 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej w Małkowicach odbył się XIX Gminny Przegląd Poezji Patriotycznej i Religijnej. Naszą szkołę reprezentowały w kategorii poezji śpiewanej uczennice klasy VII A: Oliwia Pędrak i Aleksandra Rewaj, którym akompaniowały na keyboardzie Nathalie Victor i na altówce Wiktoria Gosek – uczennice klas gimnazjalnych. Natomiast uczeń klasy VA – Kamil Jaroszyński świetnie zaprezentował się, recytując wiersz Kazimiery Iłłakowiczówny pt. Polonia Restituta.

06 listopada 2017

Konkurs "Nasze zwierzaki" został rozstrzygnięty.
W kategorii I: "Najsympatyczniejsza prezentacja" laureatami zostali:
I miejsce - Oliwier Pożerski z klasy 5A (SP 2)
II miejsce - Weronika Miazek z klasy IIA (Gimnazjum) i Karolina Wojciechowska z klasy IID (Gimnazjum)

W kategorii II: "Najciekawsza fotografia" laureatami zostali:
I miejsce - Weronika Miazek z klasy IIA (Gimnazjum)
II miejsce - Aleksandra Bożek z klasy IIID (Gimnazjum)
III miejsce - Wiktoria Leń z klasy IIB (Gimnazjum)

Laureatom gratulujemy i dziękujemy za udział.
Więcej

06 listopada 2017

W minionym tygodniu odbyło się spotkanie zarządu Jaguars z Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich - Panią Marią Szul. Została nawiązana współpraca mająca na celu propagowanie aktywności fizycznej przez Futbol Amerykański.
W ramach projektu zostanie zorganizowany cykl futbolowych lekcji wychowania fizycznego prowadzony przez zawodników i trenerów drużyny Jaguars Kąty Wrocławskie.
Pierwsze zajęcia odbędą się już 14 listopada.
Zarówno Pani Dyrektor Maria Szul i zarząd Jaguars mają nadzieję, że to początek owocnej współpracy pomiędzy Szkołą i Drużyną!
Futbolowe lekcje Wychowania Fizycznego będą podwalinami planowanej DRUŻYNY JUNIORÓW JAGUARS! Więcej13 października 2017

Dzisiaj w szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie przygotowali z tej okazji apel. Zaprezentowali krótką scenkę przypominająca szkołę z roku 1985 oraz pokazującą szkołę w 2018 roku, były wierszyki dla każdego nauczyciela oraz drobne upominki, czyli kolorowe wrzosy.
Wszystkim pracownikom Oświaty życzymy samych serdeczności!

11 października 2017

Wyniki I etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów
1. Radosław Zakrzewski z 3D - 9 punktów
2. Julia Piśniakowska z 3D - 8,5 punktów
3. Filip Szczepański z 3D - 8 punktów
3. Agata Kmiecik z 2A - 8 punktów
3. Magdalena Pluta z 7A - 8 punktów
4. Kinga Klimczak z 2B - 7,5 punktów
4. Karol Drozdowski z 2C - 7,5 punktów
Zadania otwarte należy przynieść do 13 października.10 października 2017

29 września 2017 r. w wyniku demokratycznych wyborów został wybrany Samorząd Uczniowski.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego tworzą:
przewodnicząca - Weronika Miazek 2A
zastępca - Paula Utnik 3C
skarbnik - Julianna Osada-Jabłońska 3C i Ryszard Królikowski 2B
sekretarz - Iga Kałuża 3C i Aleksandra Wawrzkiewicz 3D

Siedzibą Samorządu Uczniowskiego jest biblioteka.
Opiekunem SU (do czasu najbliższych wyborów) jest p. Wioletta Konieczna.
Więcej29 września 2017

Od samego rana hol szkoły zamienił się w ogromny lokal wyborczy, bowiem tego dnia odbywały się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Szkolna Komisja Wyborcza (Hania, Oliwia, Eryk i Martyna) sprawnie przeprowadziła wybory, wyborcy byli zdyscyplinowani, a frekwencja wyniosła ponad 70 % (oddano 263 głosy). Przewodniczącą szkoły została Weronika Miazek z klasy 2A gimnazjum (91 głosów), zastępcą - Paula Utnik z klasy 3C gimnazjum (42 głosy). Pierwsze ważne zadanie dla SU to przygotowanie apelu z okazji Dnia Nauczyciela.

27 września 2017

W piątek od godziny 7:30 do godziny 13:30 w szkole odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Wyborcami są wszyscy uczniowie od klas czwartych SP do klas trzecich gimnazjalnych oraz nauczyciele i pracownicy SP nr 2.

Głosowanie odbywa się w czasie wolnym od nauki (przed lekcjami, na przerwach).

Każdy głosujący musi podpisać się na liście wyborczej, dopiero wtedy dostanie kartę do głosowania (prosimy o przychodzenie na głosowanie ze swoimi długopisami).

Klasy 4 i 5 podpisują się i otrzymują kartę do głosowania u Martyny Małeckiej.
Klasy 6 i 7 podpisują się i otrzymują kartę do głosowania u Eryka Maleski.
Klasy 2 gim. podpisują się i otrzymują kartę do głosowania u Oliwii Bieniek.
Klasy 3 gim. podpisują się i otrzymują kartę do głosowania u Hani Zaniewicz.
Nauczyciele i pracownicy podpisują się i otrzymują do głosowania u Hani Zaniewicz.

Głos ważny oddaje się poprzez postawienie znaku "X" w kratce obok nazwiska wybranego kandydata.
Głosujemy tylko na jedną osobę.

Po zagłosowaniu wypełnioną kartę wyborczą należy wrzucić do urny wyborczej.

Udział w wyborach jest dobrowolną decyzją każdego wyborcy.26 września 2017
15 września 2017

Uwaga!
Od 18 września zmianie ulegnie plan lekcji.06 września 2017

Informujemy, iż 12 września (wtorek) o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie dla rodziców.
Zapraszamy.06 września 2017

Od 4 września obowiązywać będzie następujący plan lekcji.
Na planie znajdują się nowe numery sal.06 września 2017

Rozkład jazdy szkolnych autobusów dostępny jest tutaj.04 września 2017

Już drugie półwiecze rozbrzmiewa pierwszy dzwonek w Szkole Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich. W roku szkolnym 2017/2018 do placówki włączono uczniów ośmiu klas gimnazjalnych, którzy mocą ustawy o systemie oświaty stali się uczniami szkoły podstawowej. Wspólnie zainaugurowaliśmy rok szkolny 4 września w hali widowiskowej. Progi naszej szkoły przekroczyło ponad 500 uczniów, w tym uczniowie klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych.
Podczas uroczystego apelu młodszych kolegów i koleżanki powitały starsze roczniki. W obecności wszystkich uczniów, dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego, pracowników oraz przybyłych gości i rodziców uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny. Życzenia pomyślności zostały skierowane w szczególności do uczniów klas trzecich, którzy w tym roku przystąpią do egzaminów gimnazjalnych. Oby okazały się proste i przystępne i żeby ten ostatni rok w naszej szkole był dla nich nie tylko ciężką pracą, ale również przyjemnością.
Uczniowie starszych klas powitali równie serdecznie pierwszaków. Życzono im dużo radości w spotkaniu z nauką, sportem i sztuką. Do uczniów i licznie zgromadzonych rodziców adresowane były słowa dyrektor Szkoły Podstawowej pani Marii Szul i dyrektor Gimnazjum pani Agnieszki Górskiej.
Pasji i ciekawości życzył młodzieży i dzieciom burmistrz pan Antoni Kopeć i dyrektor ZOJO pan Marek Osiński.31 sierpnia 2017

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017 r. o godzinie 9.00

Planowany odjazd o godzinie 11.30

Przypominam, że podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego obowiązuje wszystkich uczniów strój galowy.
Przez strój galowy należy rozumieć:
dla dziewcząt – ciemna spódnica/ spodnie i biała bluzka;
dla chłopców – ciemne spodnie i biała koszula.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 www.sp2katy.pl