Dzień Drzwi Otwartych

W pewien zimny lutowy wtorek Szkoła Podstawowa nr 2 gościła w swoich progach przyszłych przedszkolaków i uczniów klas pierwszych wraz z opiekunami. Goście mieli okazję spotkać się z panią Dyrektor Marią Szul, poznać nauczycieli, wejść do klas oraz wziąć udział w wielu zabawach i atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich. Gościnę rozpoczęliśmy od spotkania w sali widowiskowej, gdzie pani Dyrektor przedstawiła ofertę szkoły, a zebrani mieli okazję obejrzeć 10-minutowy film o szkole. Na zakończenie spotkania wspaniałe przedstawienie dali uczniowie klas trzecich - i mogliśmy się wszyscy poczuć jak w krainie bajek i baśni, bowiem na scenę wkroczyły smerfy i nieodłączny Gargamel z Klakierem. Po przedstawieniu Goście poszli zwiedzać szkołę i sprawdzać, jakie atrakcje przygotowali nauczyciele.
Mamy nadzieję, że wszyscy wyszli zadowoleni :)

Następnego dnia trzecioklasiści powtórzyli przedstawienie, występując przed młodszymi klasami.