Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

W dniach od 21 do 28 lutego uczniowie klasy IA brali udział w projekcie Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego na platformie eTwinning.
Sami lub z całymi rodzinami wykonywali poszczególne zadania: wyszukiwanie wyrazów, objaśnianie homofonów, czytanie wierszy z dużą ilością trudnych głosek. Dzieci z zapałem wzięły udział w tym wydarzeniu, a podczas niektórych zadań było dużo śmiechu. Na pewno udział w tym projekcie pozwolił przybliżyć zawiłości naszego języka. Sprawozdania, zdjęcia umieszczaliśmy na eTwinning, a uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.