Futbolowe Lekcje Wychowania Fizycznego z Jaguars Kąty Wrocławskie

21 listopada odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu Futbolowe Lekcje Wychowania Fizycznego z Jaguars Kąty Wrocławskie! Uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich mieli możliwość wziąć udział w treningu futbolu amerykańskiego wraz zawodnikami i trenerami zespołu Jaguars.
    Zajęcia były prowadzone według następującego planu:
  • Rozgrzewka futbolowa
  • Nauka rzucania piłką do futbolu amerykańskiego
  • Nauka łapania piłki do futbolu amerykańckiego
  • Gra w Flash Futbol
  • Na zakończenie wspólne zdjęcie
Zarówno Pani Dyrektor Maria Szul i zarząd Jaguars mają nadzieje, że to początek owocnej współpracy pomiędzy Szkołą i Drużyną! Futbolowe lekcje Wychowania Fizycznego będą podwalinami planowanej DRUŻYNY JUNIORÓW JAGUARS! Ponadto nawiązana współpraca ma na celu propagowanie aktywności fizycznej przez Futbol Amerykański.
1.. 2.. 3.. JAGS!