Sukces naszych dziewcząt w Gminnych Zawodach w Koszykówce

14 listopada w hali GOKiS rozpoczęły się rozgrywki w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce. Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie: Linder Jagoda, Victor Nathalie, Rewaj Sylwia, Pązik Sara, Łącz Laura, Walkowiak Oliwia, Łochowska Julia, Homoncik Emilia, Zaniewicz Hanna, Kwapisz Natalia, Wawrzkiewicz Aleksandra, Kałuża Iga. Opiekun: Agnieszka Lewandowska.

Nasze dziewczęta pokonały drużynę ze Smolca i Sadkowa uzyskując awans do zawodów powiatowych, które odbędą się w Kamieńcu Wrocławskim 28 listopada 2017 r. Pierwszy, trudny mecz przeciwko dobrej drużynie ze Smolca zakończył się zwycięstwem 14:11. Najwięcej punktów zdobyły: Linder Jagoda 4, Homoncik Emilia 4, Walkowiak Oliwia 2, Victor Nathalie 2, Łochowska Julia 2. W drugim meczu z Sadkowem, nasze dziewczęta zdecydowanie prowadziły od początkowego gwizdka wygrywając ostatecznie 16:8. Najwięcej punktów zdobyły: Linder Jagoda 6, Walkowiak Oliwia 4, Łochowska Julia 4, Pązik Sara 2.