Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Piłce Ręcznej

28 lutego w hali GOKiS odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. Zwycięzcy w kategorii dziewcząt i chłopców wywalczyli awans do dalszego etapu rozgrywek. Szkołę Podstawową nr 2 w rozgrywkach powiatowych będzie reprezentowała drużyna dziewcząt, która wystąpiła w składzie: Zaniewicz Hanna, Żuk Karolina, Łochowska Julia, Linder Jagoda, Łącz Laura, Kwapisz Natalia, Victor Nathalie, Walkowiak Oliwia, Wawrzkiewicz Aleksandra, Pązik Sara, Homoncik Emilia, Kałuża Iga. Opiekun: Agnieszka Lewandowska.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Cajder Jakub, Dryja Olivier, Paleczek Jakub, Musiał Jakub, Kołcz Mateusz, Kozłowski Mateusz, Czerwiec Kacper, Dołowicz Kacper, Protaś Michał, Paszkowski Marcin, Skrzekowski Kacper. Opiekun: Kamil Śmigielski. Drużyna chłopców zajęła w zawodach 2 miejsce, ulegając reprezentacji Szkoły Podstawowej ze Smolca. 3 miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1.