Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich

Gminne Zawody w Trójboju Lekkoatletycznym

28 maja odbyły się Gminne Zawody w Trójboju Lekkoatletycznym. 10 osobowe reprezentacje klas trzecich i czwartych walczyły o awans do zawodów powiatowych. Uczniowie rywalizowali w trzech konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. W zawodach wzięły udział: Szkoła Podstawowa nr 1 z Kątów Wrocławskich, Szkoła Podstawowa nr 2 z Kątów Wrocławskich, Sadków, Smolec i Małkowice.

W kategorii klas czwartych 1 miejsce zajęli uczniowie ze Smolca, 2 miejsce – SP nr 1, 3 miejsce – Sadków, 4 miejsce SP nr 2, 5 miejsce – Małkowice.
W kategorii klas trzecich 1 miejsce zajęła reprezentacja ze Smolca, 2 miejsce – SP nr 1, 3 miejsce – SP z Sadkowa, 4 miejsce – uczniowie ze SP nr 2.