Pierwszy dzień wiosny

Przedszkolaki i uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 razem z przedszkolakami z Przedszkola Publicznego przy ul. Drzymały wyruszyły dzisiaj na spotkanie wiosny. Dzieci tworzyły kolorowy korowód na czele z Marzannami i Panią Wiosną. Finałem ich wędrówki było wspólne odśpiewanie piosenek oraz wymiana kukieł symbolizujących Panią Zimę. Przedszkolaki i uczniowie odwiedzili również pracowników Urzędu Miasta, a podczas marszu rozdawali mieszkańcom miasta przygotowane wcześniej kwiatki i motylki.

Przez cały czas nad bezpieczeństwem dzieci czuwali Policjanci z Komisariatu w Kątach Wrocławskich - bardzo im dziękujemy.

Wszystkim mieszkańcom Kątów Wrocławskich życzymy pięknej wiosny.