Dzień Edukacji Narodowej

Młodzież w tym roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowała ramówkę wymyślonej stacji telewizyjnej, w której znalazły się programy: Szkolne Fakty, Sport, Pogoda, Kreska nad ó, Z kamerą wśród zwierząt, Kącik muzyczny a także reklama.

Mimo że przygotowania nie trwały długo, to efekt był znakomity. Furorę zrobiła reklama gumowego ucha zaprezentowana przez dzieci z klasy 3A.

Nauczyciele i pracownicy szkoły zostali uhonorowani wiecznymi kwiatami i czekoladkami, a panie Dyrektor otrzymały piękne bukiety i słodkości.

Publiczność nie zawiodła i przybyła na uroczystość w strojach galowych, a doniosłości chwili dodawał poczet sztandarowy ostatniego już rocznika gimnazjalistów.