I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Poezji Śpiewanej

W dniach 29 - 31 października 2018 r. odbył się I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Poezji Śpiewanej "Kraina Piosenki" organizowany w Spółdzielczym Domu Kultury "Kopernik" w Legnicy.

Festiwal to przedsięwzięcie mające na celu prezentację i promocję dorobku artystycznego solistów i zespołów.
Naszą szkołę reprezentowała Kornelia Geremesz, uczennica klasy 5B. 30 października zaprezentowała piosenkę pt. Po raz pierwszy widzę blask pochodzącą z filmu Zaplątani. Była najlepsza w swojej grupie, co pozwoliło jej wziąć udział w Koncercie Finałowym 31 października, który odbył się w sali maneżowej Akademii Rycerskiej w Legnicy.

Kornelia zajęła III miejsce w kategorii: dzieci w wieku szkolnym klasy IV-VI.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!