Gminne Igrzyska Dzieci w Koszykówce

8 listopada w Smolcu odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Koszykówce dla uczniów klas IV-VI. Stawką turnieju był awans do zawodów powiatowych. W rywalizacji wzięło udział 10 drużyn ze szkół podstawowych ze Smolca, Sadkowa, Gniechowic i Kątów Wrocławskich.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Sawa Grzegorz, Wątroba Bartosz, Kotwicki Maciej, Masztalerz Patryk, Krzemiński Oskar, Kubatek Dominik, Divochyi Vladyslav, Fortuniak Krystian, Kurpiewski Dawid, Kowalczyk Krystian, Susłowicz Paweł, opiekun: Szymon Korzeniewski.
Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Pluta Dorota, Małecka Martyna, Paluszak Jagna, Ciołek Klaudia, Morawska Natalia , Wąsowicz Julita, Kalkowska Patrycja, Lizak Agata, Zazulak Emilia, Pawluk Zofia, Chruścicka Jagoda, Geremesz Maja, opiekun: Agnieszka Lewandowska.

Rywalizację wygrały dwie drużyny ze Smolca, które będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych.