Narodowe Święto Niepodległości

Dzisiaj nasza szkoła wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu - obchodach 100-lecia Niepodległości Polski.

Jesteśmy wybrańcami, bo to nam przypadło w udziale świętowanie setnej rocznicy naszego Państwa. I godnie uczciliśmy to wydarzenie: dekoracje w klasach, galowe stroje, kotyliony i wspólne, radosne, głośne odśpiewanie czterech zwrotek hymnu Polski o godzinie 11:11. Tak samo uczyniło ponad 5 milionów uczniów.

To był wielki zaszczyt uczestniczyć w tak wyjątkowym chórze. A potem wspólnie z tancerzami, aktorami, wokalistami i konferansjerami prześledziliśmy losy Polski w ostatnim wieku. Na zakończenie apelu uczestnicy konkursów: wiedzy, plastycznych i multimedialnych, których wspólnym mianownikiem były Życzenia dla Polski, z rąk pani dyrektor Agnieszki Górskiej otrzymali pamiątkowe medale.

Film z uroczystości