Rodzinny wieczór z bajką

9 listopada na auli widowiskowej odbył się Rodzinny wieczór z bajką dla uczniów naszej szkoły. Celem spotkania było wzmacnianie więzi i pozytywnych relacji w społeczności szkolnej, rozbudzanie zainteresowania literaturą, spotkanie z legendą, a także dostarczanie dzieciom wiele radości.

W tym dniu aula widowiskowa zamieniła się w bajkową krainę, do której zawitali bajkowi goście. Uczniowie klas starszych, nauczyciele i rodzice przebrani za postacie z legend i bajek przybliżali najmłodszym widzom legendy polskie. Wspólnie uczestniczyliśmy w tworzeniu legendy o Ślęży, śpiewaliśmy piosenki z Akademii Pana Kleksa, rozwiązywaliśmy bajkowe zagadki, a w nagrodę Czerwony Kapturek wręczał czekoladowe dukaty.