Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...




Biuletyn Informacji Publicznej


Kadra
    Dyrektor szkoły:
  • Agnieszka Górska
    Wicedyrektor:
  • Katarzyna Dybich
    Wicedyrektor:
  • Maria Szul
    Organ prowadzący szkołę:
  • Miasto i Gmina Kąty Wrocławskie

    Biologia:
  • Monika Małecka
    Chemia:
  • Jolanta Jurkiewicz
    Edukacja dla bezpieczeństwa:
  • Barbara Mistecka
    Edukacja wczesnoszkolna:
  • Wioleta Bahrynowska-Ozga
  • Izabela Dykiel
  • Dorota Kalinowska
  • Agnieszka Matusik
  • Danuta Nowicka
    Etyka:
  • Alina Dudziec
    Fizyka:
  • Beata Rakoczy
    Geografia:
  • Irena Wilińska
    Historia:
  • Alina Dudziec
  • Magdalena Szetelnicka Szwaba
    Historia i społeczeństwo:
  • Alina Dudziec
    Informatyka / Zajęcia komputerowe:
  • Jacek Grubizna
  • Maria Szul
    Język angielski:
  • Iwona Bieniek
  • Agata Chądzyńska
  • Olga Hutsenko
    Język niemiecki:
  • Aleksandra Nabożny
  • Barbara Rewaj
    Język polski:
  • Małgorzata Dragon
  • Wioletta Konieczna
  • Izabela Strzelczyk
  • Magdalena Szetelnicka Szwaba
    Matematyka:
  • Agnieszka Górska
  • Jolanta Jurkiewicz
  • Marek Kolano
  • Wojciech Sichniewicz
  • Iwona Wójciak
    Muzyka:
  • Anna Blandzi-Grubizna
  • Małgorzata Tereba-Konarska
    Plastyka:
  • Anna Blandzi-Grubizna
  • Małgorzata Tereba-Konarska
    Przyroda:
  • Monika Małecka
    Religia:
  • Joanna Geremesz
  • Grzegorz Kaczybura
  • Adam Stefan
    Technika / Zajęcia techniczne:
  • Jacek Grubizna
    Wiedza o społeczeństwie:
  • Wioleta Bahrynowska Ozga
    Wychowanie do życia w rodzinie:
  • Wioletta Konieczna
    Wychowanie fizyczne:
  • Szymon Korzeniewski
  • Agnieszka Lewandowska
  • Barbara Mistecka
  • Kamil Śmigielski
    Wychowanie przedszkolne
  • Malwina Baca
  • Bogusława Brodnicka
  • Jolanta Lazar
  • Kamila Medyńska
  • Elżbieta Wójcicka
    Zajęcia artystyczne:
  • Małgorzata Tereba-Konarska

    Doradztwo zawodowe:
  • Wioletta Tomczuk
    Indywidualny program nauczania:
  • Agata Chądzyńska
  • Alina Dudziec
  • Marek Kolano
  • Monika Małecka
  • Barbara Rewaj
  • Izabela Strzelczyk
  • Iwona Wójciak
    Nauczyciele w celu współorganizowania kształcenia uczniów niepełnosprawnych:
  • Aleksandra Domańska-Jechna
  • Renata Fedorczuk
  • Roman Nowacki
  • Iwona Piwowar-Markulak
  • Agnieszka Plechoć
  • Anna Wiaderna
    Pedagog:
  • Katarzyna Dybich
  • Wioletta Tomczuk
    Logopeda
  • Patrycja Maciejewska
    Psycholog
  • Agnieszka Śliwińska
    Biblioteka:
  • Anna Blandzi-Grubizna
  • Wioletta Konieczna
    Terapia pedagogiczna:
  • Małgorzata Dragon
  • Joanna Geremesz
  • Beata Rakoczy
  • Wioletta Tomczuk
    Terapia ruchowa:
  • Nowacki Roman
    Świetlica:
  • Iwona Gielec
  • Albina Gołuch
  • Szymon Korzeniewski
  • Monika Małecka
  • Barbara Mistecka
  • Beata Rakoczy
  • Maria Szul
  • Wioletta Tomczuk
  • Irena Wilińska
    Zajęcia rewalidacyjne:
  • Aleksandra Domańska Jechna
  • Renata Fedorczuk
  • Iwona Piwowar Markulak
  • Agnieszka Plechoć
  • Małgorzata Tereba Konarska
  • Anna Wiaderna
    Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze:
  • Nowacki Roman
    Zajęcia rozwijające:
  • Izabela Dykiel
  • Wioletta Bahrynowska Ozga
  • Alina Dudziec
    Zajęcia wyrównawcze:
  • Wioleta Bahrynowska Ozga
  • Iwona Bieniek
  • Agata Chądzyńska
  • Małgorzata Dragon
  • Izabela Dykiel
  • Olga Hutsenko
  • Jolanta Jurkiewicz
  • Dorota Kalinowska
  • Marek Kolano
  • Wioletta Konieczna
  • Agnieszka Matusik
  • Aleksandra Nabożny
  • Danuta Nowicka
  • Barbara Rewaj
  • Izabela Strzelczyk
  • Magdalena Szetelnicka Szwaba
  • Iwona Wójciak
    Zajęcia z obcokrajowcami:
  • Genowefa Dunal
  • Danuta Nowicka
  • Magdalena Szetelnicka Szwaba

    Obsługa sekretariatu:
  • Jolanta Osowska – sekretarz szkoły
  • Natalia Ilnicka – pomoc sekretariatu
    Woźna:
  • Joanna Korkuś
  • Barbara Maskiera
  • Agnieszka Pożerska
    Pracownicy obsługi:
  • Jolanta Chwastyk
  • Bogusława Kudyba
  • Małgorzata Okrzyńska
  • Celina Rogowska
    Konserwator:
  • Stanisław Jabłoński


Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 www.sp2katy.pl