Rada Rodziców

25 września 2018 r. odbyło się pierwsze spotkanie Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2

W roku szkolnym 2018/2019 funkcję przewodniczącego Rady Rodziców będzie pełnił pan Paweł Pluta

Adres e-mail do Rady Rodziców:
radarodzicow@sp2katy.pl
Numer konta bankowego Rady Rodziców:

Regulamin Rady Rodziców - PDF

Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców SP nr 2 w Kątach Wrocławskich, w roku szkolnym 2017/2018

11 kwietnia w Szkole miało miejsce wyjątkowe spotkanie z Panem Rafałem Kubackim, wybitnym polskim judoką, dwukrotnym Mistrzem Świata.
Spotkanie zorganizowane z inicjatywy Rady Rodziców dla klas trzecich SP przybliżyło temat sportu i zdrowego trybu życia. Pan Rafał opowiadał dzieciom o różnych dyscyplinach sportowych i zachęcał do próbowania różnych form aktywności fizycznej. Dzieci pochwaliły się jakie formy ruchu preferują i jakie sporty uprawiają. Jak wiele aktywności wykazują nasze dzieci! Deskorolka, piłka nożna, koszykówka, rolki, karate, pływanie, tenis stołowy, rower, judo, karate, taniec, a nawet capoeira!
Na zakończenie spotkania znany judoka przeczytał dzieciom bajkę o piłkach, której morał każdy uczeń mógł sobie sam dopowiedzieć.
Dziękujemy Panu Rafałowi Kubackiemu za inspirujące spotkanie.