11 lutego 2018

7 lutego reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siatkówce. W turnieju , który odbył się w Jaszkotlu nasze dziewczęta rywalizowały z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Sadkowie i reprezentacją Szkoły Podstawowej w Smolcu. Po dwóch meczach ostatecznie zajęliśmy II miejsce.

15 stycznia 2018

11 stycznia 2018 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Gminnych Zawodach w Minisiatkówce Dziewcząt, gdzie zajęła 4 miejsce.
Zawody odbyły się w Gniechowicach i były częścią cyklu Dolnośląskich Igrzysk Dzieci organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk.

05 grudnia 2017

21 listopada reprezentacja chłopców naszej szkoły w tenisie stołowym w składzie: Mateusz Kołcz z 3A i Kacper Dołowicz z 3B wzięła udział w gminnych zawodach tej dyscypliny. Uczniowie zmierzyli się z drużynami szkolnymi z Sadkowa i Smolca. Po zaciętych pojedynkach na wysokim poziomie nasza reprezentacja uplasowała się na III miejscu.

26 listopada 2017

21 listopada odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu Futbolowe Lekcje Wychowania Fizycznego z Jaguars Kąty Wrocławskie! Uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich mieli możliwość wziąć udział w treningu futbolu amerykańskiego wraz zawodnikami i trenerami zespołu Jaguars.

22 listopada 2017

14 listopada w hali GOKiS rozpoczęły się rozgrywki w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce. Nasze dziewczęta pokonały drużynę ze Smolca i Sadkowa uzyskując awans do zawodów powiatowych.

06 listopada 2017

W minionym tygodniu odbyło się spotkanie zarządu Jaguars z Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich - Panią Marią Szul. Została nawiązana współpraca mająca na celu propagowanie aktywności fizycznej przez Futbol Amerykański.
W ramach projektu zostanie zorganizowany cykl futbolowych lekcji wychowania fizycznego prowadzony przez zawodników i trenerów drużyny Jaguars Kąty Wrocławskie.
Pierwsze zajęcia odbędą się już 14 listopada.
Zarówno Pani Dyrektor Maria Szul i zarząd Jaguars mają nadzieję, że to początek owocnej współpracy pomiędzy Szkołą i Drużyną!
Futbolowe lekcje Wychowania Fizycznego będą podwalinami planowanej DRUŻYNY JUNIORÓW JAGUARS! Więcej

02 października 2017

Dobry występ naszej reprezentacji dziewcząt i chłopców w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych.
2 października na stadionie sportowym w Kobierzycach spotkali się zwycięzcy Gminnych Sztafetowych Biegów Przełajowych z Łoziny, Siechnic, Kobierzyc, Kątów Wrocławskich, Żórawiny, Czernicy, Długołęki. Nasi uczniowie wystartowali w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajmując: chłopcy - III miejsce, dziewczęta - IV miejsce.

23 września 2017

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe zakończyły się zwycięstwem naszych dziewcząt i chłopców.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 zajęła 1 miejsce wygrywając ze Szkołą Podstawową w Smolcu i Szkołą Podstawową nr 1 w kategorii wiekowej 2004- 2002. Zwycięstwo w zawodach pozwoliło nam awansować do zawodów powiatowych.