Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem

13 września 2021

Już po raz piąty Szkoła Podstawowa nr 2 podjęła inicjatywę organizacji "Biegu Pamięci Tropem Wilczym".
Przy współpracy Rady Rodziców, Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, Urzędu Miasta i Gminy oraz Klub Biegacza - "Bieg Pamięci" miał fantastyczną obudowę i profesjonalną obsługę.
Więcej

Biegaczki i biegacze, pasjonaci aktywności fizycznej naszego miasta, gminy i wszyscy, którzy kiedyś biegli i chcą pobiec ponownie. Tak, w tym roku ponownie Szkoła Podstawowa nr 2 (wcześniej Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika) organizuje kolejną edycję Biegu Pamięci Tropem Wilczym. Niestety pandemia sprawiła, że biegniemy 12 września.

Liczymy, że jak zawsze - wspólnie, po energetycznej rozgrzewce i w pięknych "okolicznościach przyrody" ruszymy na trasę.

Najważniejsze jest to, że może uda nam się razem wystartować: dzieci, rodzice, uczniowie, przedszkolaki, młodzież, każdy dostanie medal, każdy zostaje zwycięzcą. Ten bieg to taki sposób na integrację, rekreację i pozytywne myślenie. W ten sposób oddając cześć polskim bohaterom sprawimy, że wspólnota to wartość i należy ją pielęgnować.

Trasa tegorocznego biegu:


Regulamin
Poprzednie edycje Biegu Pamięci:
2020
2019
2018
2017

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl