Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Destination Imagination24 czerwca 2020

W dniach 19-21 czerwca Drużyna DI Megamocni w składzie: Klaudia Ciołek, Justyna Chrzęstek, Agata Lizak, Martyna Małecka, Jagna Paluszak i Pola Paluszak wzięła udział w jubileuszowej XV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności, która ze względów bezpieczeństwa odbyła się w wirtualnym świecie.
Więcej

29 listopada 2019

Drużyna Megamocni intensywnie przygotowuje się do marcowej Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination.
Więcej

21 listopada 2019

Nasza szkoła dołączyła do Międzynarodowego Programu Kreatywności Destination Imagination. Program ten kładzie nacisk na naukę i rozwój umiejętności uczniów w zakresie twórczego rozwiązywania problemów w praktyce. Jest uzupełnieniem edukacji szkolnej w formie zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez trenera-nauczyciela. 7-osobowa drużyna uczniów będzie pracowała do marca nad wybranym przez siebie qqWyzwaniemqq. Każde z wyzwań rozwija inne umiejętności: techniczne, naukowe, konstrukcyjne, artystyczne, improwizacyjne i społeczne. Podsumowaniem kilkumiesięcznej pracy drużyny będzie udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności - Destination Imagination, co roku organizowanej we Wrocławiu.
koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl