Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


EkoEksperymentariumUczniowie naszej szkoły (klasa 4A, 4B, 4C oraz najmłodsi ekolodzy z koła Ekologiczne ABC) wzięli udział w kolejnej edycji programu ekologicznego EkoEksperymentarium, realizowanego pod patronatem Ministra Klimatu i Środowiska.
Program uczy i rozwija dobre praktyki ekologiczne u dzieci. Pokazuje m.in. jak świadomie robić zakupy, sprzątać czy oszczędzać wodę, prąd. A wszystko to w formie atrakcyjnej gry. Gra EkoEksperymentarium to narzędzie, które w ciekawy sposób uczy ekologii oraz pomaga wyrabiać nawyki przyjazne Planecie. Dzięki wizycie w wirtualnym domu i zagadkom, ukrytym w jego pokojach można łatwo zrozumieć, jak wielkie znaczenie dla środowiska ma zmiana drobnych nawyków.
Udział w programie zwiększa świadomość ekologiczną, pokazuje, że wprowadzanie drobnych zmian jest bardzo ważne i zmienia świat na lepszy.

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl