Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Piknik szkolny

2 września 2022 cała społeczność szkolna wspólnie świętowała nadanie szkole imienia Janusza Korczaka. Z tej okazji odbył się piknik szkolny.

Zorganizowano wiele atrakcji, zarówno w szkole jak i na świeżym powietrzu. Nie zabrakło ciekawych zabaw sportowych, skakania na dmuchańcach, malowania twarzy, skręcania balonowych figurek. Oferta warsztatów była bardzo różnorodna: od zajęć artystycznych, plastycznych po koralikowe prasowanki. Ponadto uczniowie wszystkich klas wzięli udział w pokazach fizyczno-chemicznych.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się rowery wytwarzające zdrowy koktajl oraz możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w fotobudce. Rodzice uczniów zadbali o poczęstunek. Były pyszne ciasta, owoce, lemoniada i popcorn.
Każdy uczestnik miał możliwość udziału w szkolnej loterii i wylosowania niespodzianki - specjalnej pamiątki z logo szkoły.
Piknik dostarczył uczniom wiele radości. Moc atrakcji i do tego piękna pogoda, pozwoliły w wyjątkowy sposób rozpocząć nowy rok szkolny.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły, Sponsorom, Instytucjom i innym Osobom za pomoc w zorganizowaniu pikniku!


koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl