Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Nadanie imienia szkole i przyjęcie sztandaru

1 września to ważny dzień w każdej szkolnej społeczności. Jak co roku, już starsi i bogatsi w doświadczenia, spotykamy się, aby wspólnie odkrywać nowe zjawiska, poznawać ciekawe osoby: uczyć się i bawić. Głodni wiedzy, z ciekawością zasiadamy na szkolnej auli i czekamy na pierwszy dzwonek.

Początek roku szkolnego 2022/2023 był inny, wyjątkowy. W tym dniu nasza szkoła otrzymała imię Janusza Korczaka oraz przyjęła sztandar. To doniosłe wydarzenie było udziałem całej młodzieży szkolnej. W obecności rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły oraz zaproszonych gości uroczyście odczytano uchwałę Rady Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie o nadaniu naszej szkole imienia wybitnego Polaka Janusza Korczaka. Następnie nastąpiło przekazanie sztandaru szkole. Z rąk burmistrza Juliana Żygadło sztandar przyjęła pani dyrektor Agnieszka Górska, która przekazała go uczniom reprezentowanym przez poczet sztandarowy. To doniosłe wydarzenie trwale wpisało się w bogatą historię szkoły.


koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl